På denne siden finner du en bransjeguide for Rogaland. Den har mye informasjon om aktører i hele fylket. Skulle du allikevel ikke finne det du leter etter er det bare å ta kontakt med oss i STAR. Dersom du eller din bedrift mangler i guiden er det bare å sende oss en mail så skal vi få lagt deg inn

Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
1886 - kopervik Ståle Roness post@1866.no 415 21 008 http://www.1866.no
Bleikmyr Bydelshus Sverre Wathne sverre.wathne@haugesund.kommune.no 52708570 http://www.haugesund.kommune.no/bleikemyr-bydelshus
Byscenen Helge Bro Matland helgebro@5501.no - http://5501.no
Bøker og Børst Tom Brekke bokerogborst@gmail.com 51 86 04 76 http://bokerogborst.webs.com
Café Sting - post@cafe-sting.no 51 89 38 78 http://www.cafe-sting.no
Checkpoint Charlie Kato Austrått kato@checkpoint.no - http://checkpoint.no
De Røde Sjøhus - post@sjohusene.no 51 85 83 30 http://www.sjohusene.no
Festiviteten Tina Røvær tina.rovar@haugesund.kommune.no 52 74 33 91 http://www.festiviteten.no
Fredagsliven Gunnar Håland booking@fredagsliven.org - http://www.fredagsliven.org
Gamle Slakthuset Helge Toft helge.toft@haugesund.kommune.no - http://www.haugesund.kommune.no/om-gamle-slaktehuset
Hall Toll - booking@hall-toll.no 51 51 72 32 http://www.hall-toll.no
Hemmingstad Bydelshus - post@hemmingstad.no 52 73 49 00 http://www.hemmingstad.no/index2.htm
Høvleriet Bjørn Dybdahl bjorn@nordvegen.no 913 74 740 http://hovleriet.no
Karmøy Kulturhus Per Steinar Lie psl@karmoy.kommune.no 51811666 http://www.karmoy.kommune.no/no/tema/kultur-idrett-og-fritid/kultur/karmoy-kulturhus
Kopervik Kulturhus Per Steinar Lie psl@karmoy.kommune.no 51811666 http://www.karmoy.kommune.no/no/tema/kultur-idrett-og-fritid/kultur/kopervik-kulturhus
Martinique Trond Eltervaag trond@martinique.no 51893205 http://www.martinique.no
Metropolis Christian Brynie christian.fredrik.brynie@stavanger.kommune.no 51913845 http://metropolis-stavanger.no
Sandnes Bluesklubb Odd Egil Grefstad odd.egil.grefstad@sandnes-blues.org 900 18 816 http://www.sandnes-blues.org
Sandnes Brygge - post@sandnes-brygge.no 51 67 38 90 http://www.sandnes-brygge.no
Sandnes Kulturhus - adm@sandnes-kulturhus.no 51 60 2000 http://www.sandnes-kulturhus.no
Skapåbar - skapaabar@gmail.com 472 58 088 http://www.skapåbar.no
Stajazz - stajazzbooking@gmail.com - http://www.stajazz.no
Stavanger Bluesclub Arne Kolstad booking@stavanger-bluesclub.no 51 84 66 60 http://www.stavanger-bluesclub.no
Stavanger Jazzforum Helleik Kvinnesland helleik@maijazz.no 51 84 66 68 http://www.stavangerjazzforum.no
Stavangeren Hans Petter Jørgensen hanspetter@stavangeren.no 91 63 05 46 http://www.stavangeren.no/forside/
Studentersamfunnet Folken Mariann Bjørnelv mariann@folken.no 51 56 44 44 http://www.folken.no/folken/
Torvastad Kulturhus Per Steinar Lie psl@karmoy.kommune.no 51811666 http://www.karmoy.kommune.no/no/tema/kultur-idrett-og-fritid/kultur/torvastad-kulturhus
Totalen - totalen@totalen.no 51 11 66 29 http://kultur.totalen.no
Tou Scene Per Arne Alstad tou@touscene.com 51 53 05 95 http://www.touscene.com
Tribute - - - http://tribute.no
Tysværtunet - booking@tysver.kommune.no 52757500 http://www.tysvertunet.kulturhus.no
Viseklubben Torkell Gjerstad torkellg@online.no 908 53 155 http://viseklubben.com
Sandnes Rockeklubb - sandnes.rockeklubb@gmail.com - sandnes.rockeklubb@gmail.com
Musikk og filmbiblioteket Karen Haugsgjerd Reme-Stigel karen.haugsgjerd.reme-stigel@stavanger-kulturhus.no - http://www.stavanger-kulturhus.no/STAVANGER-BIBLIOTEK/MUSIKK-OG-FILMBIBLIOTEKET
Café Humbug - - 478 60 860 -
Cementen Nils Østenfor http://www.cementen.no - booking@cementen.no
Spor 5 Helleik Kvinnesland helleik@maijazz.no 51 84 66 68 http://www.stavangerjazzforum.no
Stationsmusikken/Thime Station Torfinn Edland post@thime-station.no 51482256 http://www.thime-station.no
Ambolten Pub Håvard Hommeland ambolten@live.no 91174891 -
Holdeplassen Bar Martin Våland booking@holdeplassenbar.no 95767364 http://www.holdeplassenbar.no/news.php
Egersund Kulturhus Ingunn Myklevoll Sjøen ingunn.myklevoll.sjoen@eigersund.kommune.no 51 46 82 24 http://www.egersundkulturhus.no
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
Brynerocken - booking@brynerocken.no - http://www.brynerocken.no
Kammermusikkfestivalen - mail@icmf.no 51 84 66 70 http://www.kammermusikkfestivalen.no
Storhaugfestivalen - post@storhaugfestivalen.no - http://www.storhaugfestivalen.no
Egersund Visefestival Henning Feyling egersundvisefestival@hotmail.com 916 31 015 http://www.egersundvisefestival.no
Helgåfestivalen Hans Berge Stokkeland hbs@helgaaleiren.no 51 43 82 20 http://helgaaleiren.no
Hibnaleide - - - -
Jærnåttå - - - http://www.jaerdagen.no
Karmøygeddon Johnny Angelung jangelu@online.no 418 49 854 http://karmoygeddon.no
Lydbølger Per Freisberg post@lydbolger.no​ 99714098​ http://www.lydbolger.no
Maijazz Helleik Kvinnesland helleik@maijazz.no 51 84 66 68 http://www.stavangerjazzforum.no
NuMusic Martyn Reed martyn@numusic.no - numusic.no
Ranglerock Frode Hagerup ranglerock@ranglerock.no 92625421 http://ranglerock.no
Sildajazz Bjarne Dankel post@sildajazz.no 95 19 56 30 http://www.sildajazz.no
Xplosif Hip Hop Festival Tore Aarholm Tobiassen torepang@gmail.com - http://xplosif.no
A Day At The Lighthouse Kurt Bolinatz qrtknowsnomercy@gmail.com - http://lighthouseutsira.blogspot.no
Orgelfestivalen Kolbein Haga kolbein.haga@lyse.net 51 62 72 48 http://www.hallgeir.com/festival/
Vise og Lyrikkfestivalen Helge Toft helge.toft@haugesund.kommune.no 90 79 64 16 http://viseoglyrikk.no
Frisild@Sildajazz Randi Lofthus randi.lofthus@haugesund.kommune.no 92224146 http://sildajazz.vecora-test.no/frisild/litt-om-frisild/
Vikedal Roots Music Festival Jarle Nes jarle@rootsfestival.no 92814859 http://www.rootsfestival.no
Sommarfesitvalen i Vikedal Lilly Laurense Nilsen Hundseid - 93213458 http://www.sommarfestivalen.no/wordpress/
Hostile Terrotory - hostile.terrortory@gmail.com 908 87 713 http://www.hostileterrortory.com
Musikkfest Daniel Engen daniel@musikkfeststavanger.no - http://www.musikkfeststavanger.no
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
Haugesund Lyd Inge Eriksen post@haugesundlyd.no 92 02 02 83 www.haugesundlyd.no
Hove Lysdesign - post@hove-lysdesign.no 51 95 19 90 http://www.hove-lysdesign.no
Lyd og Lyshuset - salg@lydoglyshuset.no 51 58 52 55 http://www.lydoglyshuset.no
Norstage Lasse Eriksen norstage@online.no 913 48 669 http://www.norstage.no
Omerta Rigging - - - -
PAP Jan Olav Sandsmark jos@pap.no 51 61 19 80 http://stavanger.pap.no/?page_id=93
West Audio Sigurd Holter post@westaudio.no 51537030 http://westaudio.no/nettside/
White Productions Stig Halleraker stig@whiteproductions.no 905 66 480 http://www.whiteproductions.no
Livepro Ole Egil Flotve post@livepro.no 992 06 228 http://www.livepro.no
Live Sound Odd Arne Saltnes mail@live-sound.no 400 56 691 http://www.live-sound.no
Leigdet Nils-Arne Fjellkårstad post@leigdet.no 924 07 900 http://www.leigdet.no
Stanley Skeie Stanley Skeie candela@online.no 913 30 035 -
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
Ashley Stubbert Ashley Stubbert astubbert@gmail.com - http://ashleystubbert.com
Bekkstudio Eirik Bekkeheien eirik@bekkstudio.no 907 42 922 http://www.bekkstudio.no
Arne Hovda Arne Hovda arhovda@online.no 480 28 940 -
Egersound - - - -
Frank Østebø Frank Østebø frankhalvard@me.com - -
Dreamlab Inge Engelsvold nge.engelen@gmail.com 90585817 -
Metropolis Sebastian Waldejer sebastian.waldejer@stavanger.kommune.no 519 13 843 http://metropolis-stavanger.no
MusicLab Kjell Andreas Westby post@musiclab.no - http://www.musiclab.no/music_28.html
NRK musikkteknikk - per.ravnaas@nrk.no - http://www.musikkteknikk.com
Sonovo Mastering Thor Legvold post@sonovo.no 515 48 090 http://www.sonovo.no
Sounds Of Loud Egil Jondal booking@soundsoutloud.no 991 67 940 -
Steven Bishop Steven Bishop - 468 96 785 -
Studio Borealis - post@studioborealis.no - http://www.studioborealis.no
Welde Media Christian Welde christianwelde@gmail.com 924 00 610 http://www.christianwelde.com
The melting pot recording studio The melting pot recording studio stale@noh.no 90414411 -
ABC Studio Stig Morten Sørheim mail@abcstudio.no 913 75 131 http://www.abcstudio.no
Klepp Lydstudio Gunnar Tønnesen aarongt@online.no 934 93 760 -
Lydplaneten Studio - studio@lydplaneten.no 934 47 751 http://www.lydplanetenstudio.com
Elektrolüd - elektrolud@gmail.com - -
Frog Leap Studio Leo Moracchioli frogleapstudios@gmail.com - http://www.frogleapstudios.com/
Suksesslaboratoriet - suksesslaboratoriet@gmail.com - -
Sweet Music Håvard Rosenberg havard@sweet-music.no 920 67 025 http://www.sweet-music.no
Holta Music Erlend Holta holtamusic@gmail.com - www.holtamusic.no
Thomas Lønning Thomas Lønning thomas@lyddesign.net 90943669 www.lyddesign.net
ACTION / ADVENTURE Sylvester studioactionadventure@gmail.com http://www.actionadventure.biz
Coppertone Studio Kristian Fanavoll Tvedt tvedtn@gmail.com 916 37 869 www.facebook.com/coppertonestudio
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
CCAP Tom Brekke tom@ccap.no - http://ccap.no
Commercial Animal - - - -
Daniel Engen Production Daniel Engen danielengenproductions@gmail.com 986 01 660 http://www.danielengenproductions.no
Bekkrecords Eirik Bekkeheien eirik@bekkstudio.no 907 42 922 http://www.bekkrecords.no
Hubro Andreas Mæland andreas@grappa.no 414 19 089 http://www.grappa.no/no/hubro/
Made In Haugesund - post@madeinhaugesund.com - -
Gold Soundz Sindre Bjerga - - -
Haugesund Records Helge Toft helgetoft@hotmail.com 907 42 922 -
Drid Machine Kjetil Brandsdal - - http://dridmachine.com/DRID-MACHINE-RECORDS
DX SEVEN Alex Bouché info@dxseven.com 40722344 http://www.dxseven.com
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
Stavanger Rockeri - stavangerrockeri@gmail.com 515 11 881 http://www.stavangerrockeri.no
Tou Scene Julian Minde oving@touscene.com 515 30 595 http://www.touscene.com
AKKS Stavanger Ida Collett Belle stavanger@akks.no 456 88 875 http://www.akks.no/stavanger/
RockComp Trond Ivan Nilsen trondivan@rockcomp.net 515 08 764 http://blog.rockcomp.net
Gamle Slakthuset Helge Toft helge.toft@haugesund.kommune.no 527 43 410 -
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
4 Sound Stavanger - stavanger@4sound.no 51 52 08 97 http://www.4sound.no/shops.aspx
4 Sound Haugesund - haugesund@4sound.no 52 73 30 60 http://www.4sound.no/shops.aspx
4 Sound Kvadrat - kvadrat@4sound.no 40 00 11 86 http://www.4sound.no/shops.aspx
Ivar Skei Musikkhandel - - 51 66 17 98 -
Platekompaniet Haugesund - - 52 70 57 80 http://www.platekompaniet.no/hjelpoginfo.aspx?Om#4
Platekompaniet Kvadrat - - 51 96 04 50 http://www.platekompaniet.no/hjelpoginfo.aspx?Om#4
Platekompaniet Stavanger - - 51 89 22 50 http://www.platekompaniet.no/hjelpoginfo.aspx?Om#4
Shabby Records - kundeservice@shabbyrecords.com 52 72 89 09 http://www.shabbyrecords.com
Musikksenteret - post@musikksenteret.no 52 72 36 05 http://www.musikksenteret.no
Music Box Oasen - - 52 84 30 66 -
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
Reakt Espen Yung Svendsen espen@reakt.no - http://www.reakt.no
CCAP Tom Brekke tom@ccap.no - http://www.ccap.no
Vox Management Kenneth Andersen kenande2@me.com - https://www.facebook.com/voxmanagement
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
Vision Booking - visionbooking@gmail.com - -
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
Kulturkompaniet Ole Petter Søllesvik post@kulturkompaniet.no 51 91 70 00 http://kulturkompaniet.no
Scan-One Sigrid-Helene Risa sigrid@scanone.no 51 85 09 21 http://scanone.no
Conventor - post@conventor.com 51 52 90 99 http://www.conventor.no
Stavanger Artistbyrå Per Vervik per@vervik.no 90 63 01 85 http://www.stavanger-artistbyraa.no
Høydepunkt - post@hoydepunkt.no 51 88 47 00 http://www.hoydepunkt.no/forsiden
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
AKKS Ida Collett Belle stavanger@akks.no 45 68 88 75 http://www.akks.no/stavanger/
BandOrg Jo Tandrevold bandorg@bandorg.no 51 84 66 57 http://bandorg.no
STAR Martha Lyse post@star-rogaland.no 99 23 71 81 http://starrog.wpengine.com
Rogaland Musikkråd Rolf Stokka rogaland@musikk.no 51 84 66 55 http://www.musikk.no/rogaland
Norsk Lydinstitutt Jacqueline von Arb jva@recordedsound.no 51 83 40 60 http://www.recordedsound.no
MFO Liv Runesdatter mfor@musikerorg.no - www.musikerorg.no
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
UFOh! AS Thomas Berg thomas@ufoh.no - http://www.ufoh.no
KolibriMedia Eirik Svensen eirik@kolibrimedia.no - http://kolibrimedia.com
Firmanavn Kontaktperson E-post Telefon Nettside
Kjetil Brandsdal Kjetil Brandsdal - - http://dridmachine.com/
Daniel Engen Productions Daniel Engen danielengenproductions@gmail.com 98 60 16 60 http://www.danielengenproductions.no

Dette er en liten melding til deg som snoker i kildekodene... Fant du meg? Send en mail til magnus@medieproduksjon.no og fortell hvorfor du tror denne setningen er plassert her!